To nie jest odwołanie nabożeństwa, ale ogromna prośba, by w trosce o naszych bliskich pozostać w domach. Modlitwa i czytane Słowo Boże jednoczą nas nawet wtedy, gdy nie jest nam dane być z sobą Módlmy się o Parafię i Kościół, módlmy się o nasze miasto i nasz kraj. ks. Jan Kurko Poniżej znajdziecie również link do strony z internetowymi nabożeństwami ewangelickimi. https://www.luteranie.pl/strona_glowna/nabozenstwa_luteranskie_transmisja_przez_internet.html"/>
Pokaż wyszukiwarkę

Zostań w domu

Zostań w domu

Drodzy,

Nie ukrywam, że Wasza obecność na nabożeństwie, rozmowy, uśmiechy, a czasem i krytyka, jest dla mnie inspiracją do tego, by dalej dzielić się Ewangelią o Jezusie Chrystusie. Proszę Was jednak, byście w najbliższą niedzielę pozostali w domach. Nie pogniewam się z tego powodu, a jestem tego pewien, że Bóg się też nie pogniewa. Wykorzystajcie ten trudny czas, w którym często przychodzi nam spędzać czas w domu, by wrócić do nieco zapomnianej formy, jaką jest nabożeństwo domowe.

To nie jest odwołanie nabożeństwa, ale ogromna prośba, by w trosce o naszych bliskich pozostać w domach. Modlitwa i czytane Słowo Boże jednoczą nas nawet wtedy, gdy nie jest nam dane być z sobą

Módlmy się o Parafię i Kościół, módlmy się o nasze miasto i nasz kraj.

ks. Jan Kurko

Poniżej znajdziecie również link do strony z internetowymi nabożeństwami ewangelickimi.

https://www.luteranie.pl/strona_glowna/nabozenstwa_luteranskie_transmisja_przez_internet.html